Енергозберігаючі холодильники — які бувають і як вибрати

Одним з найважливіших параметрів при покупці будь-якої побутової техніки є показник енергоефективності. Причина такої актуальності данного параметра — електроенергія дорожчає регулярно та всім власникам побутової техніки не хочеться витрачати багато на комунальні послуги. На відміну від мікрохвильової печі, мультиварки, блендера та інших технічних пристосувань, холодильник працює цілодобово і споживає велику кількість електроенергії. Вже досить давно в ужиток людей увійшли енергозберігаючі прилади, відповідно можна придбати і енерговмісні холодильники. Саме такий варіант побутової техніки має сьогодні найбільше позицій в класифікації споживання електроенергії. Давайте розбиратися — які варіанти енергозберігаючих холодильників зараз є на ринку і що варто вибрати.

Що значить «холодильники класу A +++

Будь-який побутовий предмет містить спеціальну наклейку з технічними характеристиками, одна з них — клас енергоспоживання.

Клас енергоспоживання — це показник, що визначає витрату електроенергії пристрою.

Позначаються класи великими англійськими літерами від А до G і являють собою європейську стандартну лінійку оцінювання енергоефективності. Найбільш неекономічними вбудованими холодильниками вважаються пристрої класу G, а найбільш економічними моделі класу А і вище. Звичайно, виробники розуміють, наскільки може бути витратним пристрій, тому намагаються запропонувати покупцям найбільш економічні експлуатаційними моделі.

Раніше холодильники класу А були найбільш економічними приладами, але виробники вдосконалили їх і так з’явилися ще такі варіанти — А+, А++, А+++. Останній варіант найбільш затребуваний.

Вибираючи пристрій класу А+++ ви можете бути впевнені, такий агрегат прослужить вам не один рік і ви зможете ще відмінно заощадити.

Індекс енергоефективності

Значення індексу енергоефективності холодильника No Frost залежить від річного споживання електроенергії, температури в камерах пристрою, обсягу  камер. Даний показник дозволяє зрозуміти, на скільки відрізняється енергоспоживання конкретної моделі від норми. Тобто ви зможете відразу зрозуміти, скільки будете економити, вибравши такий клас ефективності. Двох- або однодверний холодильник класу А +++ допомагає економити до 78%. Тому покупка такого пристрою дуже вигідна.

Топ 3 енергозберігаючих холодильників

Якщо ви вирішили купити економний пристрій із енергозберігаючими світлодіодами — обирайте щось із зазначених нижче варіантів.

  • Холодильник/морозильна камера NRC6204SXL5M

Клас енергоспоживання: A+++,

AdaptTech: інтелектуальна адаптивна система охолодження,

Загальний нетто об’єм: 361 л,

Тип продукту: Установлена окремо,

Ширина: 600 мм,

Висота: 2000 мм.

Холодильник по розмірам середній, устаткований технологією NOFROST PLUS — однією із найкращих систем охолодження. Пристрій має нижню морозилку, електронний тип управління. Більше ви можете дізнатися перейшовши за посиланням вище.

  • Холодильник/морозильна камера ONRK193C

Клас енергоспоживання: A+++,

AdaptTech: інтелектуальна адаптивна система охолодження,

Загальний нетто об’єм: 307 л,

Тип продукту: Установлена окремо,

Ширина: 600 мм,

Висота: 1940 мм

Пристрій устаткований новітньою технологією IONAIR З MULTIFLOW 360°. Ця технологія моделює процес іонізації, щоб їжа довгий час була свіжою. Система NOFROST PLUS забезпечує найкраще охолодження, що сьогодні представлено на ринку. Більше ви можете дізнатися перейшовши за посиланням вище.

  • Холодильник R6192LB

Клас енергоспоживання: A++,

AdaptTech: інтелектуальна адаптивна система охолодження,

Загальний нетто об’єм: 368 л,

Тип продукту: Установлена окремо,

Ширина: 600 мм,

Висота: 1850 мм.

Холодильник устаткований інтелектуальною системою AdaptTech, яка підтримує оптимальну температуру всередині незважаючи на те, як часто відкривають двері. Активна антибактеріальна технологія IonAir (вбудована у вентилятор AirPower) допомагає усувати бактерії, пил, поганий запах і тд. Такий тип холодильника не має морозильної камери. Більше ви можете дізнатися перейшовши за посиланням вище.

На які параметри при виборі варто звернути увагу?

Окрім того, що при пошуку вмонтованих холодильників по гарній ціні ви звертаєте увагу на клас, потрібно обов’язково звернути увагу ще на такі параметри:

  1. Обсяг морозильної та холодильної камер. Цей параметр варто вибирати враховуючи склад сім’ї;
  2. Розташування камери. Холодильники з верхньою морозильною камерою вміщують в себе менше, а з розташуванням внизу значно більше.
  3. Рівень шуму. Якщо у вас маленька квартира або є діти, вибирайте показник шуму не вище 45 дБ;
  4. Система управління. Звичайно, зараз більше віддають перевагу електронному варіанту, але у продажу доступний і механічний варіант. Однак він не такий зручний у користуванні.