Біжутерія оптом — бізнес на прикрасах

Відомо напевне, що біжутерія з моди ніколи не вийде, тому для підприємців та тих, хто лише збирається приєднатися до їх числа, декілька порад стосовно організації такого бізнес-напрямку зайвими не будуть. На цьому сайті біжутерія оптом купується володарями магазинів чи відділів в них, а також власниками онлайн-ресурсів для продажу прикрас. Проаналізувавши досвід деяких з них, можна розповісти про їх помилки та вдачі, щоб “шлях” наступників був жвавішим та успішнішим.

Ювелірна біжутерія оптом — вкладення, що себе виправдає

Ринок ювелірної біжутерії зростає на очах. Доки хтось читає ці рядки, багато інших вже робить замовлення або навіть отримує його та починає заробляти. Звичайно, кидати все, швидко купляти вподобані прикраси та починати пропонувати їх своїм потенційним клієнтам, не потрібно. Це було б занадто нерозумно. А ось починати продумувати бізнес, ставити мету та робити перші кроки по її втіленню не завадить. З чого ж почати?

Весь асортимент можна поділити на:

  • дорогу;
  • середню;
  • дешеву цінову группу.

“Дорога” — це не про Xuping. Це про вироби вартістю від 1000 грн від всесвітньо відомих торгових марок. Ми не будемо на цій групі товарів зупинятися, ті, хто вирішив займатися саме ними, знає, на що йде.

“Дешева” та “середня” – це вже про нашого виробника. Вироби подешевше розкуповують швидше та краще. Вони своїм продавцям забезпечують не менше 50% натурального продажу.  Але якщо не робити великої націнки. Це основна помилка наших покупців, яка призводить до порушення їх планів реалізації. Побачивши красу на власні очі, а не на фото, вони вирішують завищити ціну. Такий підхід може “спрацювати” один-два рази. А потім покупець, який зрозуміє, що реальна вартість придбаного товару набагато нижча, просто знайде інший відділ з Xuping, або замовить прикраси в інтернеті.

Біжутерія Хюпінг оптом — можливість, якою варто скористатися

Біжутерія оптом (Україна) — це гарний варіант для заробітку приватним підприємцям, лише схему оптимальної реалізації обраної цінової категорії треба визначити. В роздробі магазинів біжутерія за 20-50 грн продаватися буде м’яко кажучи, слабенько. Це цінова категорія вуличних торговців, які працюють в мегадешевій ніші. В магазині, при якісному освітленні, при можливості порівняти з більш дороговартісними прикрасами, такі дешеві речі програють. Немає сенсу вкладатися в дорогі “штучки”, маючи торгову точку в маленькому містечку або селі.

Не потрібно придбавати оптом прикраси якогось одного стилю або колекції. Зміниться сезон, зміниться й попит, багато чого залишиться нереалізованим.

Якщо вирішили відкривати власну торгову точку з продажу Ксюпинг, оберіть для себе відділ під оренду в приміщенні площею приблизно 20 м.кв. на максимально прохідному місці. Потурбуйтесь про торгове обладнання. Придумайте назву відділу (за бажанням), почніть рекламу, готуючись до відкриття.

Складіть план свого майбутнього бізнес-проекту. Пам’ятайте, що краще відкриватися в передсвяткові періоди (грудень, березень, лютий), ніж, наприклад, на початку літа. В будь-якому бізнесі є підйоми, є паузи. Приблизний термін окупності вкладеного складає півроку.

Звичайно, треба піклуватися про магазинну репутацію. Вирішивши придбати біжутерію оптом, робіть замовлення на нашому сайті. Не треба ризикувати, зв”язуючись з неперевіреними постачальниками. Ми знаємо, який дохід здатна принести біжутерія оптом. Україна довела, що це товар користувався й буде користуватися попитом. Тож не втрачайте можливість заробляти на цьому вже зараз.