5 ознак того, що вам терміново потрібно звернутися в барбершоп

Завжди знайдуться особливі люди, які будуть сперечатися щодо того, як часто варто ходити в перукарню. Але це все індивідуально, кожен підлаштовує свої походи в салони під свій темп життя.

Хтось воліє ходити раз на тиждень, а хтось ходить раз на місяць. У сьогоднішній статті ми поговоримо про ознаки, які подають сигнали для походу в чоловічу перукарню аби виглядати охайно. Повірте, вам варто ці ознаки вивчити, щоб не робити надалі грубі помилки.

5 ознак того, що вам терміново потрібно звернутися в барбершоп

І так, перерахуємо основні ознаки, які ви можете спостерігати у своєму житті. Ми хотіли б це зробити в більш гуморній формі, проте важливість у словах залишиться.

  1. Якщо перед вами тільки одне волосся.
  2. Вам заважають існувати та харчуватися довгі вуса.
  3. Якщо вам важко йти землею через вантаж за спиною.
  4. Вас перестали впізнавати близькі та друзі.
  5. Скрізь суцільне волосся, волосся, волосся.

Ознака №1: Якщо перед вами тільки одне волосся.

Уявіть, що одного ранку ви прокинулися і навколо вас тільки ваше волосся. Ви нічого не бачите, намагаючись підвестися з ліжка плутаючись в них і так далі. Це неприємно, виглядає недбало та не стильно.

Довге волосся — це не завжди красиво, не завжди стильно, не завжди особливо. Ваш одяг, ваші речі — все буде у вашому особистому волоссі плутатися, рватися. Краще відрощувати певну довжину, будучи готовим на те, щоб її доглядати.

Якщо у вас є перша ознака, то є задуматися про похід у барбершоп. Не зволікайте і запишіться в салон до досвідченого майстра, який дасть вам придатні рекомендації та поради за тим, як доглядати ту довжину, яку ви хочете.

Ознака №2: Вам заважають існувати та харчуватися довгі вуса.

Якщо ваші вуса виглядають як борода директора Гоґвортсу Дамблдора, то все сумно. Але не варто засмучуватися, адже вас може врятувати досвідчений барбер, який вмить позбавить вас зайвого вантажу.

Довгі вуса заважатимуть їсти, говорити, пити та й взагалі виглядає це страшно… До того ж, довгі вуса можуть перекрити кисень, і тоді всі ваші плани впадуть як картковий будиночок.

Ознака №3: Якщо вам важко йти землею через вантаж за спиною.

Картина маслом: ви йдете на роботу або в магазин, і відчуваєте, що вам важко чи ніби хтось за вами волочитися. Це не грабіжник або якийсь маніяк, то ваше волосся. Так — так, ваше власне волосся!

Якщо ви вважаєте, що волосся, що тягнеться, у вигляді шлейфу виглядає красиво і витончено, то позбавте. Найкращим рішенням буде звернутися до досвідчених професіоналів, які приведуть ваше волосся до ладу.

І взагалі, не варто тягнути і чекати поки ваше волосся буде тягнутися як слідопит за вами. Навчіться стежити за тим, щоб ваше волосся завжди було в хорошому і здоровому стані.

Ознака №4: Вас перестали впізнавати близькі та друзі.

На вас припинили звертати увагу близькі? Друзі на вулиці не вітаються? Не поспішайте робити дурні та мерзенні висновки. Справа не в них, а саме у вас — настав час записатися до барбера!

Швидше за все проблема в тому, що ви запустили волосся і перестали його доглядати. Так не можна робити, оскільки волосся має бути завжди охайним, здоровим і необхідною довжиною.

Ознака №5: Скрізь суцільне волосся, волосся, волосся

Ми вже перерахували основні дзвіночки, які повинні вас вже насторожити на те, щоб зайнятися собою і своїм волоссям. Через деякий час вас почне вже дратувати власне волосся.

В Україні багато крутих та професійних барбершопів, які допоможуть вам позбутися неприємностей. Знайдіть будь-яке місце, що вам сподобалося, зателефонуйте або запишіться до майстра через додаток.

До речі, додаток буде для вас дуже корисним, тому що там ви зможете близько познайомитися з майстрами та їх роботами. Важливо приділити час ще й відгукам клієнтів, щоб скласти повну картину про фахівців та салон.

І так, підіб’ємо короткий підсумок: краще заздалегідь запобігти усім неприємностям, ніж потім шкодувати про минуле. Якщо вам щось не зрозуміло після прочитання статті, перечитайте знову.

Раптом у вас залишилися питання — на допомогу прийде барбер, який розставить все по поличках, дасть поради та рекомендації. А ще, у багатьох барберів можна придбати доглядові засоби для волосся, зростання бороди та вусів.