Фрези для зняття гель лаку

Апаратний манікюр дедалі більше витісняє обрізний, у якому використовується багато різних інструментів. Сучасні майстри для видалення стійкого гель-лаку все частіше застосовують спеціальні фрези, хоч і процес трохи насторожує. Зняття манікюрного покриття за допомогою апарату має безліч переваг, але щоб процедура пройшла успішно, слід в першу чергу правильно підібрати фрезу.

Переваги зняття гель-лаку фрезою

Рідина для зняття гель лаку негативно впливає на стан нігтів і кутикули, оскільки пересушує їх. Видалення манікюрного покриття за допомогою фрези дозволяє залишити невеликий шар бази, що виконує захисний бар’єр і надає додаткової міцності нігтьової пластини. Варто відзначити, що видалення гель-лаку за допомогою розмочування та фрези займає однаковий проміжок часу.

До основних переваг видалення гель-лаку фрезою можна також віднести:

1. Повністю виключається можливість виникнення алергічних реакцій.

2. Нігтьова пластина не пересушується і не розшаровується.

3. Апарат не викликає болю, дискомфорту та інших неприємних відчуттів, але за умови правильного використання.

Недоліки зняття гель-лаку фрезою

1. Висока вартість обладнання та якісних насадок.

2. Великий розмір набору не дозволяє розмістити його на компактному робочому місці.

3. Майстер повинен мати певні знання і навички, щоб не пошкодити нігті.

4. У процесі зняття манікюрного покриття виникає велика кількість пилу.

5. Неправильний підбір обертів апарата може викликати дискомфорт у клієнта.

Від даного способу краще відмовитися, якщо присутня алергія на пил, а також якщо нігті мають високу чутливість, тонкі або пошкоджені.

Класифікація фрез для зняття гель-лаку

Для створення якісного манікюру слід правильно підібрати фрезу. Насадки відрізняються формою, жорсткістю та матеріалом виготовлення.

Види фрез по твердості

У продажу можна зустріти насадки для фрезера від дуже м’яких до грубих. Наприклад, виріб з білою насічкою є м’яким і має абразивність до 5 мкм. Така фреза підходить для тонких та чутливих нігтьових пластин. Для натуральних нігтів підходить фреза з червоною міткою, для зняття гель-лаку – з жовтою насічкою, оскільки має оптимальну жорсткість.

Види фрез за матеріалом виготовлення

  • Твердосплавні фрези ідеально підходять для обробки ороговілої шкіри, зняття гель-лаку, підпилювання штучного нігтя. Однак такі насадки здатні пошкодити шкіру та вимагають від майстра особливої ​​ощадливості.
  • Металеві фрези дозволяють прибрати кутикулу, птерігій та гель-лак. Вони не іржавіють і відмінно піддаються дезінфекції, але через великі оберти можуть швидко вийти з ладу.
  • Керамічні насадки вимагають особливої ​​ощадливості у використанні, оскільки при недбалому поводженні можуть виникнути сколи та тріщини. Вони мають тривалий термін служби, безпечні у використанні, не нагріваються. Але перш ніж купити керамічні фрези для манікюру, слід пам’ятати, що вартість їх на порядок вища.
  • Корундові фрези для манікюру ідеально підходять для шліфування натуральних та штучних нігтів, виготовляються з гіпоалергенного матеріалу, проте потребують постійного очищення.
  • Манікюрні насадки з алмазним напиленням можуть мати найрізноманітніший ступінь жорсткості, тому підходять для вирішення різних завдань. До недоліків можна віднести необхідність регулярного очищення від пилу, який набивається в поверхню. Алмазні фрези в Одесі мають оптимальне співвідношення ціни та якості.

Види фрез за формою

1. «Кукурудза» підходить для дбайливого видалення гель-лаку та іншого манікюрного матеріалу з великих поверхонь.

2. «Конус» використовують для обробки кутикульної зони та бічних валиків.

3. «Барабан» або «циліндр» призначений для створення форми та видалення манікюрного покриття.

Зняття гель-лаку за допомогою фрезера та фрез – це надійний та ефективний метод, при якому важливо дотримуватись певних правил.

AD_4nXfYRwsSYrkPYKhhEBaNIhovpfdGWY9QDbsDnJANnXcvKaXhZro_iH8sXtSmj9YAOmEkuxixx_jKx0Pv1opCbg72CMFRuXloXmU_wPVkuDEPXJ_YT2mg3D594ToEdda-KZlcEXeS?key=XaFxbLwauUHqpm_DNdzjA3EE